ShowBiz

Lëshon timonin e makinës, Elvana Gjatës për pak sa nuk i ndodh ‘gjëma’


               Publikuar në : 13:33 - 25/06/18 |
mapo.al

Këngëtaraj Elvana Gjata i është kthyer fuqishëm tregut muzikor, pas një shkëputje për të eksperimentuar me suksesin e saj përtej kufijve shqiptarë.


Me anë të një video të publikuar në Instagramin e saj ajo ka një njoftim për fansat e saj.

Elvana Gjata kthehet me një koncert live në Prishtinë. Ndërkohë që ka realizuar videon ajo ka qenë në timon dhe për pak sa i ik makina nga kontrolli, pasi lëshon timonin nga duart për të përshëndetur fansat. Elvana i shkelka rregullat e qarkullimit!

 

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas