Teknologji

Lenovo nxjerr në treg një “tufë” me tableta të rinj


               Publikuar në : 22:32 - 23/08/18 |
mapo.al

Lenovo ka njoftuar se do të nxjerrë në treg plot 5 lloje të ri tabletash Android.


Modelet e reja janë shumë ekonomike dhe kjo do të thotë që nuk kanë të dhëna që të heqin mendjen. 2-3 GB RAM dhe 16-32 GB vend për të ruajtur foto, video apo dokumente të ndryshme.

Çmimi i tabletit më të lirë, Lenovo Tab E7 është 70 dollarë; Lenovo Tab E8 do të kushtojë 100 dollarë, ndërsa Lenovo Tab E10 do të kushtojë 130 dollarë.

Për Tab M10 dhe Tab P10, Lenovo ende nuk ka bërë të ditur çmimet. / Top Channel


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas