Ekonomi

Leku vs valutave/ Kursi zyrtar i këmbimit, 3 qershor 2018
               Publikuar në : 07:20 - 03/06/18 |
mapo.al

Banka e Shqipërisë llogarit dhe publikon kursin zyrtar të këmbimit.


Ky kurs është një nivel referencë (i vetëm), i cili mund të përdoret nga të interesuarit për qëllime tregtuese, vlerësuese, krahasuese dhe statistikore.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas