Kryesore

Lë Top Channel, Basha i jep një post të rëndësishëm gazetares


               Publikuar në : 20:08 - 01/11/17 |
mapo.al

Partia Demokratike që sot do të ketë një shefe të re të zyrës së shtypit.


Ky post i rëndësishëm i është besuar një gazetareje me eksperiencë në politikë, siç është Elona Meço.

Meço është aktualisht gazetare pranë televizionit Top Channel dhe pritet të jetë e larguara e radhës pas postit të ri që mori.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas