Media

lda Bejleri tepër provokuese me veshjen, shikoni si i duket ‘zogu’ gjatë transmetimit…
               Publikuar në : 19:21 - 20/06/18 |
mapo.al

Ajo është një ndër moderatorët më simpatike dhe njëherësh edhe më të komentuarat në rrjetet sociale.


Ilda Bejleri tashmë prej shumë vitesh shfaqet në televizion, nën moderimin e emisioneve sportive, ku ndër të tjera tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe veshjet elegante, të cilat i nxjerrin në pah format fizike.

Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje e cila duket se ka tërhequr sytë e fansave të saj.


Etiketa: , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas