Media, ShowBiz

lda Bejleri tepër provokuese me veshjen, shikoni si i duket ‘zogu’ gjatë transmetimit…

Ajo është një ndër moderatorët më simpatike dhe njëherësh edhe më të komentuarat në rrjetet sociale.

Ilda Bejleri tashmë prej shumë vitesh shfaqet në televizion, nën moderimin e emisioneve sportive, ku ndër të tjera tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe veshjet elegante, të cilat i nxjerrin në pah format fizike.Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje e cila duket se ka tërhequr sytë e fansave të saj.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas