ShowBiz

Landit të‘West Side Fmaily’ i mungon Dr.Flori, publikon foton ku shkruan: Kjo buzëqeshje e munguar…

Prej ditës që Dr.Flori është ndarë nga jeta, gjithmonë është ndjerë mungesa e tij në skenën muzikore shqiptare.
Përveç publikut, mungesën më të madhe e ndjejnë çdo ditë e më tepër familjarët dhe miqtë e tij më të mirë.
Një boshllëk akoma më të madh duket se ndjejnë dy miqtë e tij të grupit ‘West Side Family’, Landi dhe Miri.
Ditën e sotme nëpërmjet një postimi, Landi ka treguar se miku i tyre Dr.Flori u mungon në çdo ditë, jo vetëm në këngë.
“Kjo buzëqeshje. Kjo buzëqeshje e munguar”, – ka shkruar Landi në një fotografi të Dr.Florit në të cilën shihet duke buzëqeshur në një emision.
Në çdo intevistë djemtë e ‘West Side Fmaily’ kanë treguar se Dr.Florin nuk mund ta zëvëndësojë askush tjetër dhe prandaj ata do të vazhdojnë punën në grup njësoj sikur ai të ishte gjallë


Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas