Auto

Land-Rover prezantohet “bishën” e fundit, supermakinën 6×6


               Publikuar në : 20:14 - 23/04/18 |
mapo.al

Kompania e njohur britanike “Kahn Design” ka prezantuar së fundmi një supermakinë.


“Flying Huntsman”, 6×6, 9 vendësh dhe me një gjatësi prej 5.1 metrash pothuajse i njëjtë me një “Rolls-Royce”.

Me këtë makinë mund të arrini në çdo vend, pavarësisht terrenit që mund të jetë. Çmimi fillestar për një automjet të till është 250 mijë paund.

Një makinë ëndërr për të gjithë, por për ata që i kanë mundësitë financiare mund të bëhet realitet.

I vetmi problem është gjetja e një hapësire të madhe për parkim…!

<
>
Image Shows: Land Rover Defender 110 built to Flying Huntsman 6x6 pick-up specification by Kahn Design. ©KahnDesign All rights reserved. This image may not be used, reproduced or transmitted without first obtaining a copyright licence. Please contact [email protected] for more details.
01-kahn-flying-huntsman-110-wb-6x6-geneva-1 02-kahn-flying-huntsman-110-wb-6x6-geneva-1 7697f7efe4409711e28835d1d7b3cce9 Kahn Design Flying Huntsman 6x6 116892 182738 b1-2 b2-2 b3-2 b4-2 b5-2 b6-2 b7-1 b8-1 b9 b10 b11 BISHA-2 chelsea-truck-company-flying-huntsman-6x6-civilian-carrier-geneva-2018 huntsman kahn-defender-6x6-1 kahn-flying-huntsman-11 Kahn Design Flying Huntsman 6x6 landscape_nrm_1425502628-lb5a5405


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas