Kronika

“Lamtumirë dashuria ime!”, shqiptari i dërgon ish-të dashurës “videon e vetëvrasjes” dhe e pëson keq
               Publikuar në : 19:31 - 18/09/18 |
mapo.al

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Itali, me protagonist një shqiptar.


39-vjeçari, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije, kishte inskenuar me një video vetëvrasjen pas ndarjes nga e dashura dhe më pas ia kishte dërguar.

Ai shfaqej me armë në kokë duke i shprehur fjalë prekëse.

Shqiptari i kishte thënë:
Lamtumirë dashuria ime”.
Vajza, shumë e tronditur nga videoja që i kishte dërguar ish i dashuri i saj, kishte njoftuar menjëherë policinë.

Efektivët janë gjendur menjëherë në shtëpinë e shqiptarit dhe e kanë gjetur shëndoshë e mirë.

Pas një kontrolli në banesë i sekuestruan armën tip “Glock” gjysmë automatike që kishte përdorur në video dhe fishekë të kalibrit 38.

39-vjeçari ka përfunduar në pranga.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas