Kryesore

Lakuriq në momente intime në dush, Renato Mekolli befason me foton në “Facebook”
               Publikuar në : 18:03 - 10/10/18 |
mapo.al

Ai është një nga shefat më të famshëm të kuzhinës, i cili njihet për pjatat e shijshme. Bëhet fjalë për Renato Mekollin, i cili gjithashtu është edhe mjaft i komentuar në media.


Së fundmi ai i ka shokuar ndjekësit e tij në “Facebook” me një foto ku shfaqet një çift lakuriq në dush e në momente intime.

“Natën e mirë”, shkruhet në përshkrimin e fotos. Por në fakt diçka ka ndodhur me profilin e tij të “Facevook”-ut dhe këtë e ka shpjeguar vetë Renato.

rena

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Mekolli njofton se “Facebook”-u i tij është hackuar.

ren

“Të dashur miq, prej disa muajve faqen time të Facebook e kanë hackeruar. Ju lutem që ti bëni të gjithë report. Faleminderit”, shkruan Renato.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas