KMR

Lajthisin vajzat… shkrepin foto të pështira dhe të pamoralshme
               Publikuar në : 22:21 - 26/11/17 |
mapo.al

Natyra njerëzore është më kompleksja nga të gjitha.


Duke marë parasysh numrin e lartë të luhatjeve të moralit brenda një dite dhe aftësia për të bërë marrëzira nga më ekstremet, qesharake ose të pamoralshme, bëjnë që njerezit të klasifikohen si një qenie ekstremisht unike.

Disa gjëra që njerëzit bëjnë, janë vërtetë të teprura.

Disa mund të jenë në formë shakaje por prapë së prapë, dalin jashtë kornizës së normales.

Mesa duket shoqëria njerëzore po humbet sensin e etikës në publik dhe në raport me njeri-tjetrin.

E pamoralshmja po bëhet normale dhe turpi nuk është më turp.loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas