Sport

Lajm i zi për sportin, gjendet i vdekur boksieri
               Publikuar në : 17:12 - 14/07/18 |
mapo.al

Një boksier britanik është gjetur i vdekur në ishullin e Korfuzit në Greqi këtë të shtunë.


Bëhet fjalë për William Hughes, i cili kishte shkuar për pushime në Greqi me miqtë e tij.

Boksieri i ri 20-vjeçar trajnohej nga kampioni i botës Enzo Maccarinelli, i cili është shprehur se i ndjeri kishte të ardhme të madhe.

Ka ende pak informacione lidhur me shkaqet e vdekjes të të riut. Policia britanike dhe ajo greke po bashkëpunojnë për zbardhjen e ngjarjes.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas