Sport

Lajm i zi për sportin, gjendet i vdekur boksieri

Një boksier britanik është gjetur i vdekur në ishullin e Korfuzit në Greqi këtë të shtunë.


Bëhet fjalë për William Hughes, i cili kishte shkuar për pushime në Greqi me miqtë e tij.

Boksieri i ri 20-vjeçar trajnohej nga kampioni i botës Enzo Maccarinelli, i cili është shprehur se i ndjeri kishte të ardhme të madhe.

Ka ende pak informacione lidhur me shkaqet e vdekjes të të riut. Policia britanike dhe ajo greke po bashkëpunojnë për zbardhjen e ngjarjes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas