ShowBiz

Kylie joshëse, për atletet e kunatit Kanye

Ajo është një veterane kur vjen puna tek mekanizmat promovues.

Dhe Kylei Jenner e ka provuar më së miri sërish në postimet e saj brilante në Instagram, ku flet për serinë e re të atleteve të Kanye West.Ajo tregon linjën e atleteve të kunatit të saj teksa shkruan që e ka marrë modelin e saj.

Më e vogla e klanit Kardashian shfaqet mjaft në formë, e ulur në dysheme me këmbët mbi tavolinë dhe e mbështetur në divan.

Gjithçka e bardhë!!

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas