ShowBiz

Kylie joshëse, për atletet e kunatit Kanye
               Publikuar në : 19:25 - 21/09/18 |
mapo.al

Ajo është një veterane kur vjen puna tek mekanizmat promovues.


Dhe Kylei Jenner e ka provuar më së miri sërish në postimet e saj brilante në Instagram, ku flet për serinë e re të atleteve të Kanye West.

Ajo tregon linjën e atleteve të kunatit të saj teksa shkruan që e ka marrë modelin e saj.

Më e vogla e klanit Kardashian shfaqet mjaft në formë, e ulur në dysheme me këmbët mbi tavolinë dhe e mbështetur në divan.

Gjithçka e bardhë!!


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas