ShowBiz

Sdo ta besoni se cili politikan është ky…
               Publikuar në : 14:00 - 18/05/18 |
mapo.al

Dashuria për nënën është e pakufishme pavarësisht pozitës, dhe për një prej politikanëve më të njohur, e thotë më së miri me një shprehje të Eseninit, “Dritë e parrëfyer vetëm ti”.


Luan Rama, nënkryetari i LSI-së, uron nënën e tij për 70-vjetorin e lindjes me një foto të 51 vite më parë, në krahët e nënës së tij dhe me një poezi të Frederik Reshpjes.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas