Humor

Ky qen dhe vogëlushi janë bërë shokë të ngushtë

Nuk thonë kot se qeni është kafsha më besnike dhe miku më i mirë i njeriut.
Këtë e dëshmon më së miri edhe kjo video, e publikuar në rrjete sociale dje.


Videoja, e publikuar në Twitter, tregon miqësinë e pabesueshme të një qeni dhe një vogëlushi, transmeton Gazeta Express.

Vogëlushi thjeshtë s’mund të ndalojë së përqafuari mikun e tij të ri.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas