Auto

Ky ‘penis’ kushton shumë shtrenjtë


               Publikuar në : 22:49 - 08/12/14 |
mapo.al

penisZilia është një karakteristikë e dallueshme e sjelljes njerëzore, e cila mund të çojë në veprime të çuditshme apo edhe ekstreme.


I tillë mund të cilësohet edhe veprimi që është bërë mbi një Buggati Veyron, e cila kushton plot 1.5 milionë paund ose 2.5 miliardë lekë.

Në kofanon e makinës është pikturuar një penis gjigand, ndërkohë që makina ishte e parkuar në një rrugë të Siatëll në Shtetet e Bashkuara.

Përveç gjestit, ky akt do të lërë dhe një gjurmë ekonomike rreth 500 mijë paund, pasi ndërrimi i pjesëve të kësaj makine kushton shumë.

Buggati Veyron 16.4 Grand Sport është një prej makinave sportive e cila kushton më shtrenjtë dhe kap shpejtësinë e 100 kilometrave për vetëm 2.6 sekonda.

Mendohet se gjesti mund të jetë kryer nga një partner xheloz apo ndoshta edhe një rival i pronarit të kësaj makine.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas