Auto

Ky Mercedes është një bishë e vërtetë

Për të gjithë adhuruesit e Mercedes, kjo veturë është thjeshtë madhështore.


Mercedes-Maybach 6 Cabriolet është me të vërtetë një bishë e vërtetë kur flasim në termat e automekanikes.

Me një pamje mahnitëse brenda dhe jashtë, kjo veturë lë gojëhapur të gjithë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni se si duket:

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas