Teknologji

Ky është i vetmi profil që nuk e bllokoni dot në Facebook
               Publikuar në : 12:30 - 17/09/18 |
mapo.al

A e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook?


Bëhet fjalë për krijuesin e vetë kompanisë, Mark Zuckerberg.

Nëse shkoni tek profili i tij dhe mundoheni ti bëni bllok do tju dalë një tabelë duke treguar që është ë pamundur opsioni bllok.

Kjo tabelë nuk del gabimisht por opsioni bllok nuk ka efekt mbi Zuckerberg.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas