ShowBiz

‘Ku*vë pa shije’, Linda Rei përplaset keq me Xhensilën: Po bën porno?
               Publikuar në : 17:37 - 22/08/18 |
mapo.al

Me siguri ju kujtohet mjaft mirë sherri dhe inati që nisi mes dy vajzave që në skenën e “Dance with me”.


Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ka qenë protagoniste në videoklipin e këngës së re të Genës “Loti i ëmbël”, dhe Linda Rei ka marrë shkas nga skenat provokuese të klipit.

“Mendoni se i keni parë të gjitha?”- shkruan Xhensila krahas një postimi që ka bërë në prapaskenat e klipit.

“Kam përgjigjen e pyetjes tënde… Sigurisht që nuk i kemi parë të gjitha, po presim tre aktorë pornoje të vijnë në skenë me ty,”- është shprehur Rei. Mirëpo kjo e fudnit nuk është ndalur me kaq. Ajo ka bërë edhe disa video që i ka shpërndarë në Instagram dhe është shprehur se më tepër se një klip muzikor, duket si një film pornoje.

“Shpresoj të mos jetë një prodhim muzikor sepse është vërtet pa lidhje, ngjan me promon  e një pornoje,”- është shprehur Linda ndër të tjera. Ajo ka vazhduar më tej duke e quajtur ish-banoren edhe një ‘ku*vë pa shije’. Ndërkohë Pere nuk ka reaguar ende!

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas