ShowBiz

Kush i mungon Encës në 3 të mëngjesit?
               Publikuar në : 13:28 - 12/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale pjesë nga jeta e saj si dhe momentet e saj të lumtura apo me pak të tilla.


Këtë herë ka publikuar një foto në SnapChat në orën 3  të mëngjesit ku është shprehur se pas kalimit të kësaj ore nis të mendojë për njerëz që nuk duhet.

 

“Kur qëndron zgjuar deri në 3:00 të mëngjesit dhe nisin të të mungojnë personat e gabuar’,-shkruan këngëtarja. Kush po i mungon Encës?/Gazeta Express/

<
>
Enca-Haxhia-1 encaaaaaaaaaaaaaa-1 auto_enca91485721269 enca2 enca-5_1476539170-8905995-633x330 auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia1522852694 auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia11522852708 auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia21522852692 enca-10 auto_Enca1497624367-640x300 enca-650x358 auto_enca1469695417 auto_enca_Haxhia11523044290 auto_enca_dhe_modeli_spanjoll1522766762 auto_enca-11469548487 enca21 enca-10 auto_enca_haxhia_ne_krevat_me_nje_mashkull1522685407 encaa auto_Enca1497624367-640x300 enca-haxhia_1472153078-9936185 enca6-890x395 enca-3232 enca-haxhia-780x439 enca-1 auto_enca51522192262 auto_enca21522192239 auto_enca41522192255 auto_enca61522192270 auto_enca1522192207 enca_1522156356-2891316 encaaaa-527x375 dfdf_1523523266-8931259


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas