KMR

Kush është motoristja seksi që po çmend Tiranën?


               Publikuar në : 16:36 - 15/11/17 |
mapo.al

Një vajzë bionde është parë ditën e sotme teksa nget një motor “Harley Devidson” nëpër rrugët e kryeqytetit.


Një pamje e tillë është shumë e rrallë për Tiranën, ndërsa të shumtë kanë qenë njerëzit që shihnin me kureshtje.

Ishte e pamundur të mos ktheje kokën për të parë vajzën me syze dhe kaçurrela, teksa ngiste gjithë vetëbesim motorin e famshëm.

Fotot janë realizuar nga “paparazzi” i “Opinion.al”, dhe pamjet janë ato të cilat shihni më poshtë:KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas