Arkiva 2

Kush është i riu që përndiqte vajzën nga Berati 5 vjet më të madhe se vetja


               Publikuar në : 17:44 - 06/04/18 |
mapo.al

Një 25-vjeçar është shpallur në kërkim, pasi një vajzë 5 vjet më e madhe se ai e ka denoncuar për ngacmime dhe përndjekje në vazhdimësi.


Sipas bluve të qytetit të Beratit, më datë 05.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për shtetasin H.D, vjeç 25, banues në Berat, pasi ka ngacmuar dhe përndjekur në vazhdimësi, shtetasen E.K, vjeç 30, banuese në Berat. Punohet për kapjen e H.D. Neni 121/1 i Kodit Penal.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas