Kryesore

Kush është biznesmeni tropojan pronar i “bishave” luksoze?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:46 - 27/04/18 |
mapo.al

Reklamimi i mjeteve luksoze në Instagram është bërë tashmë një trend i pasanikëve të rinj shqiptarë.


Ata janë kryesisht fëmijë politikanësh apo biznesmenësh që i ndërrojnë makinat e tyre super të shtrenjta dita-ditës.


Bëhet fjalë për mjete jo të zakonshme po për “bisha” të vërteta qindra milionëshe.Një djalë i ri nga Tropoja është vënë në shënjestër të syrit kritik të qytetarëve me paradën e mjeteve të tij luksoze.


Bëhet fjalë për Donald Imerajn, djalin i cili kthen kokën e çdo vajze simpatike në rrugët e qytetit kur kalon me makinë.


I riu sipërmarrës i disa bizneseve në kryeqytet posedon makina të viteve të fundit dhe i reklamon ato shpesh në llogarinë e tij në Instagram, raporton JOQ.

Ai ka në pronësi një Range Rover, një Volkswagen ngjyrë metalizzato dhe një në ngjyrë të bardhë po ashtu edhe një Porsche të bardhë së bashku me disa mjete të tjera luksoze.

Secili prej mjeteve luksoze kap me afërsi një vlerë duke filluar nga 40 mijë euro.

Materialet siguruar nga @albanian_richkids

<
>
31290664_2425202387505915_475875126492004352_n 31344959_2424683720891115_2556340121985089536_n 31345803_2425201397506014_4177333527651549184_n 31347450_2425202317505922_6014207125079719936_n 31349664_2425201934172627_6929942999249977344_n 31354662_2424684130891074_7967665183101288448_n 31357583_2425202157505938_8484364871389937664_n 31369631_2425201714172649_4988863213069139968_n 31378705_2424683584224462_5213491862370779136_n 31384152_2425201530839334_359315477924675584_n


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas