Kryesore

Kur zhvishet Demi, ‘tërbohen’ fansat… tregon format bombastike në Ibiza…


               Publikuar në : 15:41 - 21/08/18 |
mapo.al

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza.  Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike.


Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri në pah pasuritë e saj. 23-vjeçarja ngriti akoma më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta gushti.

<
>
1 22 auto_demi_ros1534848761 auto_demi_rose_11534848771 auto_demi_rose_21534848763 auto_demi_rose_31534848766 auto_demi_rose1534848769


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas