Kryesore, ShowBiz

Kur zhvishet Demi, ‘tërbohen’ fansat… tregon format bombastike në Ibiza…

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza.  Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike.

Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri në pah pasuritë e saj. 23-vjeçarja ngriti akoma më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta gushti.

<
>
1 22 auto_demi_ros1534848761 auto_demi_rose_11534848771 auto_demi_rose_21534848763 auto_demi_rose_31534848766 auto_demi_rose1534848769
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas