Humor

Kur të ‘godet’ fati i keq… do gajaseni me këto foto tragjikomike


               Publikuar në : 20:04 - 20/11/17 |
mapo.al

Të qeshim apo të qajmë me këto foto…? Nëse ju duket sikur në jetën tuaj nuk keni fat, mendoni se dikush, diku ka një ditë shumë më të keqe se ti.


Siç tregojnë edhe fotot e mëposhtme, fati i keq mund të godasë në çdo moment …
Por në kohën e mediave sociale asgjë nuk i shpëton aparatit të kamerave dhe ‘meseleja’ e tjetrit bëhet humor për ata që e shikojnë më pas në rrjet.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas