Kryesore

Kur publicitetin e turizmit malor e bën ministri i Bujqësisë Niko Peleshi…


               Publikuar në : 17:03 - 19/08/18 |
mapo.al

Ministri i Bujqësisë Niko Peleshi njihet për pasionin e tij për të qenë pranë natyrës.


Edhe këtë fundjavë nuk kishte se si të ndodhte ndryshe. Në një kohë që shumë prej ministrave apo deputetëve preferojnë detin, Peleshi si korçar që është ka preferuar malin dhe ajrin e pastër që ai ofron. Këto foto janë publikuar në faqen e facebook-ut të ministrit, i cili shkruan: “Maja e Ostrovicës, 2383 m – një atraksion fantastik për ata që e pëlqejnë adrenalinën”. Mapo.al

<
>
39468147_1444758188982632_5567408738203074560_n 39512279_1444758182315966_2257602924387500032_n 39526418_1444758185649299_6583908762795376640_n

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas