Kryesore

Kur martohen surrelsat a ju ftojnë në dasmë? Linda zbulon çfarë ndodhi para disa ditësh….


               Publikuar në : 08:50 - 05/06/18 |
mapo.al

Nuk mund të mbetej jashtë vëmendjes dhe shtëpia e kryeministrit, e cila është ndërtuar jashtë Tiranës, në Surrel, gjatë emisionit “Në kurthin e Piter Panit”, ku e ftuar ishte bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama.


Prezantuesja Alketa Vejsiu e ka pyetur Linda Ramën nëse banorët e Surrelit i ftojnë në dasma tashmë që është dhe sezoni ku shqiptarët martohen më së shumti.

“Po, para disa ditësh ishte një dasmë. Po, dhe kemi marrë pjesë në disa dasma atje,” ka pohuar Linda.

Ajo ndër të tjera ka thënë se gjithmonë banorët rreth e rrotull e përshëndesin gjithmonë kur e shohin.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas