Arkiva 2

Kur kombëtarja të prish dasmën…


               Publikuar në : 19:22 - 07/07/18 |
mapo.al

Anglia është gjysmëfinalistja e tretë e Kupës së Botës. “Tre Luanët” mposhtën  me shifrat e pastra 2-0 Suedinë, por kjo nuk ishte e vetmja mënyrë për të tërhequr vëmendjen. Anglezët janë të njohur për mënyrën që bëjnë tifozllëk, dhe për të parë ndeshjen kundër skandinavevë nuk i ka ndaluar as një dasëm.


Shumica nga ata kanë shfrytëzuar telefonat e tyre, por kishte edhe nga ato dasma që ndeshjen Angli-Suedi e kanë shfaqur në televizor.

SPORTbible

@sportbible

Own up then. Who’s at a wedding and watching the England game? 😅


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas