Media

Kur ishte e vogël rrihte çunat, njihuni me moderatoren mistrece të ekranit shqiptar…


               Publikuar në : 20:03 - 09/06/18 |
mapo.al

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.


Ajo rrezaton ëmbëlsi si de duket një person mjaft paqësor. Por në një prej video të ndara nga ‘Xing’ motra e saj Luana Vjollca ka zbuluar një sekret nga fëmijëria e saj.

Luana ka treguar se kur Marina ishte e vogël rrihte djem.

“Marina kur ka qenë e vogël ka rrahur djem, po ta them edhe një herë këtë”,- ka thënë Luana, ndërsa Ermal Mamaqi ka inkurajuar se, Marina duhet tw vazhdojë dhe tani atë punë.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas