ShowBiz

Kur e tepron me photoshop-in, ‘pret’ dhe gishtin e dorës…


               Publikuar në : 13:45 - 21/06/18 |
mapo.al

Është ndër femrat që tërheq gjithmonë vëmëndjen e të gjithëve sa herë është aktive në rrjetet sociale. Plot sharm është shfaqur dhe së fundi në postimin e saj në rrjetin social Instagram.


Me sa duket një detaj i ka shpëtuar në foton që ajo ka postuar. Marina ka prerë gishtin e dorës së majtë, këtë detaj e kanë vënë re menjëherë fansat të cilët e kritikojnë për përdorimin e photoshopit./Mapo.al/


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas