ShowBiz

Kur e tepron me photoshop-in, ‘pret’ dhe gishtin e dorës…

Është ndër femrat që tërheq gjithmonë vëmëndjen e të gjithëve sa herë është aktive në rrjetet sociale. Plot sharm është shfaqur dhe së fundi në postimin e saj në rrjetin social Instagram.

Me sa duket një detaj i ka shpëtuar në foton që ajo ka postuar. Marina ka prerë gishtin e dorës së majtë, këtë detaj e kanë vënë re menjëherë fansat të cilët e kritikojnë për përdorimin e photoshopit./Mapo.al/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas