Kryesore, Politika

Kur do të largohet Rama nga politika? Kryeministri e tregon në “OPEN”

Përveç shumë çështjeve të tjera, në emisionin “Open”, Edi Rama foli edhe për kohën se kur ai do të largohet nga politika.


Kryeministri ishte duke folur për Sali Berishën kur u pyet dhe menjëherë u shpreh se nuk ka ndërmend të qëndrojë deri në moshën e “doktorit”.

“Nuk do të katandisem kështu si “doktori” 80 vjeç dhe të përgojoj dynjanë. Unë nuk e lejoj veten të përfundoj si ai. Me siguri do të largohem shumë më përpara se të vijë dita që së largu të mund të mendohet se do të bëhem si puna e Berishës dhe sinqerisht më vjen keq për të”, tha Rama.

PasPara

2 komente

  1. Hahaha. Berisha nuk eshte 80 vjec dhe Edvini vdes qe te kete venendjen dhe energjite e doktorit. Ai eshte ne 50-at dhe duket si plak vetem nga qe i punon truri vetem per te vjedhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas