Arkiva 2

Kupa e Botës/ Publikohen formacionet zyrtare të takimit Tunizi-Angli

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:51 - 18/06/18 |
mapo.al

Tunizi-Angli është takimi mbyllës i ditës së 5-të të Kupës së Botës, Rusi 2018. “Tre Luanët” vijnë më të favorizuar në këtë përballje, duke parë dhe cilësinë që futbollistët e Gareth Southgate zotërojnë. Në krahun tjetër afrikanët do të tentojnë të bëjnë surprizën. Takimi mes Tunizisë dhe Anglisë është programuar për t’u luajtur në orën 20:00 dhe dy teknikët kanë bërë publike formacionet që do të hedhin në fushë.


Formacionet zyrtare:

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas