Rusi 2018

Kupa e Botës/ Publikohen formacionet zyrtare të takimit Tunizi-Angli

Tunizi-Angli është takimi mbyllës i ditës së 5-të të Kupës së Botës, Rusi 2018. “Tre Luanët” vijnë më të favorizuar në këtë përballje, duke parë dhe cilësinë që futbollistët e Gareth Southgate zotërojnë. Në krahun tjetër afrikanët do të tentojnë të bëjnë surprizën. Takimi mes Tunizisë dhe Anglisë është programuar për t’u luajtur në orën 20:00 dhe dy teknikët kanë bërë publike formacionet që do të hedhin në fushë.

Formacionet zyrtare:PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas