Rusi 2018

Kundërsulm perfekt për 15 sekonda, De Bryne gjen edhe të dytin

Po luhet  në “Kazan Arena” një finale e parakohshme e kampionatit botërorë. Brazili dhe Belgjika po përballen me njëra-tjetrën në një përballje titanësh ku fitorja është synimi i vetëm për të dyja skuadrat. Momentalisht rezultati është 2-0 në favor të belgëve. Në gjysmëfinale, fituesi i kësaj përballjeje do të gjej Francën.

Brazil-Belgjikë 0-2 (Fernandihjo 13′ aut, De Bryne 31′)PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas