Arkiva 2

Kundërsulm perfekt për 15 sekonda, De Bryne gjen edhe të dytin
               Publikuar në : 20:38 - 06/07/18 |
mapo.al

Po luhet  në “Kazan Arena” një finale e parakohshme e kampionatit botërorë. Brazili dhe Belgjika po përballen me njëra-tjetrën në një përballje titanësh ku fitorja është synimi i vetëm për të dyja skuadrat. Momentalisht rezultati është 2-0 në favor të belgëve. Në gjysmëfinale, fituesi i kësaj përballjeje do të gjej Francën.


Brazil-Belgjikë 0-2 (Fernandihjo 13′ aut, De Bryne 31′)


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas