Sport

Kundërshtarë në fushë, por dy presidentët puthen…


               Publikuar në : 19:38 - 15/07/18 |
mapo.al

Dy presidentët e Kombëtareve, që po luajnë finalen e Kupës së Botës janë të pranishëm në ‘Luzhniki Stadium’.


Emanuel Macron dhe Kolinda Grabar-Kitarovic janë fotografuar në stadium, ku shfaqen të gëzuar duke përshëndetur njëri tjetrin.

Kombëtarja e Francës aktualisht është në avantazh në shifrat 4-2.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas