Kronika

Kultivonin fidanë kanabisi, pranga 56-vjeçarit në Gramsh


               Publikuar në : 11:12 - 07/09/18 |
mapo.al

Një person është arrestuar dhe një tjeter u shpall në kërkim me akuzën e kultivimit të kanabisit në Gramsh.


Policia e qarkut Elbasan bëri të ditur  se ka vënë në pranga shtetasin Beqir Xhepexhiu 56 vjec, banues në fshatin Kërpice.

Ndërkohe nuk është bërë i ditur emri I shtetasit tjeter I cili është shpallur në kërkim.

Beqir Xhepexhiu dhe bashkëpunetori I tij kultivonin fidane kanabisi në zonat e thella të Gramshit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas