Aktualitet

Kuksianët e burgosur lënë Gjykatën e Tiranës, por… masat e shtetrrethimit mbeten


               Publikuar në : 16:19 - 04/04/18 |
mapo.al

Edhe pas mbarrimit të procesit gjyqsor ndaj protestuesve të Rrugës së Kombit, mbajtur në Gjykatën e Tiranës, duket se masat e sigurisë nuk janë hequr ende.


Në rrugët që rrethojnë Gjykatën vijon të ketë prani të madhe të uniformave blu dhe grupeve të FNSH-së, të cilët ende mbajnë disa akse të bllokuara.

Fotot janë bërë të mundura për “Mapo.al” nga reporterët tanë në teren.

<
>
30184605_984275371697606_1139285582_n 30118880_984275368364273_1144863987_n


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas