Sport

Kukësi dhe Laçi vazhdojnë “traditën”, ndajnë pikët me njëra-tjetrën


               Publikuar në : 18:44 - 19/08/18 |
mapo.al

Kukësi dhe Laçi kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen e tyre të parë në Kategorinë Superiore. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Elbasan Arena”, është mbyllur në barazim 1-1, ku të dyja skuadrat kanë pasur raste për të shënuar edhe golin e fitores.


Të parët në avantazh, kaluan verilindorët me anë të Uilliamit me kokë, por ka qenë Lushkja ai i cili po me kokë ka arritur të barazojë në 1-1. Javën tjetër, Kukësi do të udhëtojë drejt Vlorës, ndërsa Laçi do të presë Luftëtarin në shtëpi.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas