KMR

Kujtonte se ja kishin vjedhur makinën, e gjen pas 20 vitesh dhe s’u beson syve…


               Publikuar në : 21:54 - 16/11/17 |
mapo.al

Një burrë i cili kishte raportuar vjedhjen e makinës së tij në vitin 1997, nuk u ka besuar syve kur ka kuptuar pas kaq vitesh nuk e kishte humbur.


Ai thjesht kishte harruar vendin se ku e kishte parkuar. Ka qenë policia ajo që po shkatërronte një garazh të vjetër dhe është befasuar nga zbulimi i makinës së 76-vjeçarit.

Fatkeqësisht ajo ishte jashtë përdorimit, por të paktën ai nuk do të paguajë për të, pasi në shumicën e rasteve, kur makinat harrohen në garazhe për kohë të gjata vijnë dhe fatura për pagesë.

Ngjarja ka ndodhur në Gjermani.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas