Kronika

Kuçovë, 55-vjeçari i divorcuar në Greqi vetëvritet me armë gjahu në banesë


               Publikuar në : 21:27 - 11/09/18 |
mapo.al

Një 55-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen “11 Janari”.


Viktima është Qemal Kafazi, i cili ishte jetonte në Greqi. Ai ishte divorcuar atje nga gruaja me të cilën kishte dy fëmijë.

55 vjeçari sapo ishte kthyer nga Greqia, duke u vetëvrarë me armë gjahu.

Në momentin e ngjarjes, ai ka qenë vetëm në banesë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas