Kryesore

Kualifikohet Argjentina dhe do përballet me Francën, Kroacia gjen Danimarkën
               Publikuar në : 21:56 - 26/06/18 |
mapo.al

Janë mbyllur dhe ndeshjet e fazës së fundit në grupin D, ku Argjentina dhe Kroacia kanë arritur nga një fitore shumë të rendësishme.


Po sot janë mbyllur dhe ndeshjet e fazës së fundit në grupin C, dhe renditja përfundimtare nxori Francën në krye të grupit të ndjekur më pas nga Danimarka.

Në ndeshjet e fazës së 1/8 Argjentinës i takon të ndeshet me Francën, në një përballje të frikshme, ndërsa Kroacia do të ketë një short më të lehtë pasi do ndeshet me Danimarkën.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas