Kryesore

Ku shkoi dallga e patriotizmit?


               Publikuar në : 17:13 - 28/11/14 |
mapo.al

Pas disa dallgëve të mëdha të patriotizmit, që përfshinë Shqipërinë pas ndeshjes me Serbinë dhe vizitës së kryeministrit Edi Rama në Beograd, pritej që festa e Pavarësisë të ishte pak më e zjarrtë.


Në fakt Tirana ishte në një ditë të zakonshme pushimi sot, përveç disa flamujve dhe një dekori të dalë nga boja dhe koha.

1

2

3

4

5KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas