Kryesore

Ku është arratisur Jozefina Topalli

               Publikuar në : 20:42 - 06/08/18 |
mapo.al

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli këto ditë të nxehta gushti po i kalon në Razëm.


Dhe ja ku shohim këtë foto të vajzës së saj dhe djalit,  ndërkohë që Jozefina sëbashku me bashkëshortin e saj dhe qenin e pandarë po shëtisin në natyrën e qetë dhe të bukur të kësaj zone.

Topalli dhe familja e saj po pushojnë në vilën e tyre në Razëm. / Mapo.al

<
>
38600357_1756926141023449_4698521486829289472_n vila1


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas