Kryesore, Politika

Ku është arratisur Jozefina Topalli

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli këto ditë të nxehta gushti po i kalon në Razëm.


Dhe ja ku shohim këtë foto të vajzës së saj dhe djalit,  ndërkohë që Jozefina sëbashku me bashkëshortin e saj dhe qenin e pandarë po shëtisin në natyrën e qetë dhe të bukur të kësaj zone.

Topalli dhe familja e saj po pushojnë në vilën e tyre në Razëm. / Mapo.al

<
>
38600357_1756926141023449_4698521486829289472_n vila1
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas