Humor

Kryeministrit kanadez i bien vetullat gjatë konferencës…

Kryeministrit kanadez, Justin Trudeau’s, i kanë rënë vetulla gjatë konferencës për shtyp, teksa po fliste në krah me presidentin francez, Emmanuel Macron, në kuadër të samit të G7.


Teksa ishte duke folur, askush nuk e kishte mendjen tek fjalët, por tek vetullat e kryeministrit, të cilat ishin duke rënë.

Dukej qartë që kishte vendosur një palë vetulla fallco, të errëta, për t’u dukur edhe më tërheqës, por ato nuk ishin ngjitur siç duhet, e për rrjedhojë, i rrëshqitën nga fytyra. Videoja është bërë menjëherë virale dhe është shpërndarë me qindra herë në internet.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas