Kryesore, Politika

Kryeministri Rama u uron kështu myslimanëve ‘Gëzuar Bajramin’

Kryeministri Edi Rama u ka uruar besimtarëve myslimanë, festën e Fitër Bajramit.


Në një mesazh në Fb, Rama shkruan krahas një fotoje që publikon:

“Mirëmëngjes dhe dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj Gëzuar Bajramin!”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas