Kryesore

Kryeministri Rama u uron kështu myslimanëve ‘Gëzuar Bajramin’
               Publikuar në : 08:10 - 15/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama u ka uruar besimtarëve myslimanë, festën e Fitër Bajramit.


Në një mesazh në Fb, Rama shkruan krahas një fotoje që publikon:

“Mirëmëngjes dhe dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj Gëzuar Bajramin!”


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas