Kryesore, Rusi 2018

Kroacia në finalen e Botërorit, Rama foto me Presidenten kroate

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta me pare nje foto me Presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç, menjehere sapo Kroacia mundi Angline dhe do te jete ekipi finalist perballe Frances ne finalen e Boterorit.


PasPara

2 komente

  1. Kryekk,i kllases te felliqur politkace, kerkon te na habise me foto me shefa shtetesh, Meqenese per emrin qe ka si kryekk i Shqiperise e çfrytezon kete per publiçitet, per ta lare sado pak veten nga gropa e halese ku ndodhet! Meret vesh se te besh foto me nje kryetar shteti te vogel, si Kroaci nuk eshte e veshtire Duket qe nuk eshte deshire e krytares te ketij sheti, por ja kekuar ky,Pranimi nga ana e saj eshte thjesht nje shperhje qyterimi! Ashtu siç bejne futbollistet me fame si Ronaldo Messi e ndonje tjeter, kur tifozet ju kerkojne te bejne nje foto se bashku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas