Kryesore

Kroacia në finalen e Botërorit, Rama foto me Presidenten kroate


               Publikuar në : 23:13 - 11/07/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta me pare nje foto me Presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç, menjehere sapo Kroacia mundi Angline dhe do te jete ekipi finalist perballe Frances ne finalen e Boterorit.Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas