Sport

Kroaci-Danimarkë, formacionet zyrtare, sfidë europiane për një biletë në çerekfinale


               Publikuar në : 19:15 - 01/07/18 |
mapo.al

Kroacia dhe Danimarka do të përballen mes tyre në “Nizhny Novgorod Stadium”, ku do të kërkojnë një biletë për në çerekfinalet e Botërorit.


Kroatët vijnë në këtë sfidë si vend i parë i Grupit D, ku arriti tre fitore në tre ndeshje.

Danimarka vjen si vend i dytë i Grupit C, ku regjistroi një fitore dhe dy barazime.

Kjo sfidë do të luhet në orën 20:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

Image


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas