Aktualitet

Ja emrat: Krimi në tregun e Milotit, kush është gruaja që vrau burrin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:08 - 17/06/18 |
mapo.al

Identifikohet autorja e krimit të rëndë në Milot, ku një 35-vjeçare vrau bashkëshortin e saj.


Violeta Donaj, akuzohet se vrau me pistoletë 42-vjeçarin Kujtim Donaj.


INFROMACIONI I POLICISE


Me datë 17.06.2018, rreth orës 07:10, në tregun e Milotit në Kurbin, shtetasja V.D. 35 vjeçe, banuese në Rrëshen, për motive ende të paqarta, ka vrarë me armë zjarri tip pistoletë, bashkëshortin e saj, shtetasin K.D. 42 vjeç, banues në Rrëshen.


Menjëherë pas ngjarjes, shtetasja V.D. ka tentuar të largohet por ndërhyrja në kohë e forcave policore, ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e saj në flagrancë si dhe sekuestrimin e armës së zjarrit tip pistoletë me të cilën është kryer krimi.

Vazhdojnë hetimet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , , ,

Pas