Kronika

Krimi godet sërish në Shkodër, një person gjendet i vdekur pranë një makine të braktisur në periferi

Ngjarje e rëndë në Shkodër. Një makinë e braktisur ka ngjallur dyshimet e policisë së Shkodrës dhe pas saj është zbuluar dhe një person i vrarë.

Makina është gjetur në një vend në periferi të qytetit ku zakonisht janë gjetur makina të përdorura për krime dhe të djegura.Nuk ka ende shumë detaje, por dyshohet se mjeti i gjetur në vendin e quajtur “Livade” është përdorur për transportin e personit të vrarë.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas