ShowBiz

Kourtney Kardashian, ‘bashkëshortja krenare’ shfaqet topless


               Publikuar në : 14:17 - 25/08/18 |
mapo.al

Një foto topless për Kourtney Kardashian pranë garderobës së saj, të cilën të gjitha femrat do dëshironin ta kishin.


39-vjeçarja seksi është fotografuar me duart e lidhura mbi gjoksin e zhveshur dhe sipër fotos shkruan “Proud Wife” “Grua krenare”.

Fjalë enigmatike ato të Kourtney, të cilat janë publikuar disa orë pas videos së skandalit që i përket marsit të kaluar, ku ish i dashuri i saj Younes Bendjima u përfshi në një sherr në një klub nate në Los Angeles.

Pavarësisht asaj që mund të mendojnë të tjerët, toplessi i motrës së Kim ka një zbulim të vetëm të tregojë xhinset e Stephanie Shephers, ish asistentes së saj.

Për Kardashian, e cila është ndarë me Bendjima pasi zbuloi që ai e kishte tradhtuar në Meksikë, Younes është pjesë vetëm e së shkuarës dhe miqtë pranë sipërmarrëses garantojnë që është shumë e lumtur që është singel.

<
>
C_2_fotogallery_3090591_2_image-e1535192969721 C_2_articolo_3159587_upiImagepp C_2_fotogallery_3090591_0_image C_2_fotogallery_3090591_1_image C_2_fotogallery_3090591_2_image-446x450 C_2_fotogallery_3090591_4_image C_2_fotogallery_3090591_5_image C_2_fotogallery_3090591_6_image C_2_fotogallery_3090591_7_image C_2_fotogallery_3090591_8_image C_2_fotogallery_3090591_9_image C_2_fotogallery_3090591_10_image

 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas