Sport

Kosova i ‘shpëton’ Shkodrës, gati stadiumi kombëtar ‘Fadil Vokrri’
               Publikuar në : 19:40 - 29/07/18 |
mapo.al

“Loro Boriçi” nuk do të jetë më stadiumi ku Kosova do të zhvillojë ndeshjet si miqësore, por edhe zyrtare.


E gjitha kjo pasi stadiumi me emrin e ri “Fadil Vokrri” është thuajse gati, madje një natë më parë është zhvilluar edhe testi i fundit para ndeshjes së parë.

Stadiumi ka marrë formë dhe është gati të presë ndeshje edhe gjatë mbrëmjes, pasi është testuar edhe ndriçimi.

Kujtojmë që ndeshja e parë zyrtare pritet të zhvillohet më 13 gusht, Super Kupa e Kosovës, Drita – Prishtina.

<
>
ttttttttt-2-800x450 o3 o2 i1-3


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas