Auto

Koreja e Jugut vjen me një kryevepër elektrike
               Publikuar në : 19:50 - 13/04/18 |
mapo.al

Koreja e Jugut vjen me një makinë jashtëzakonisht të sofistikuar.


E prodhuar nga Hyunday, makina ka një çati pjesërisht transparente, që i jep një pamje spektakoklare.

Ka vend për 4 persona dhe një bagazh me hapësirë të bollshme.

Nuk ka shumë të dhëna për prestacionet e kësaj veture fantastike, por flitet se mund të arrijë vetëm për 3 sekonda nga 0 në 100 km/h.

<
>
makina1-4 makina2-4 makina5-4


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas