Auto

Koreja e Jugut vjen me një kryevepër elektrike

Koreja e Jugut vjen me një makinë jashtëzakonisht të sofistikuar.


E prodhuar nga Hyunday, makina ka një çati pjesërisht transparente, që i jep një pamje spektakoklare.

Ka vend për 4 persona dhe një bagazh me hapësirë të bollshme.

Nuk ka shumë të dhëna për prestacionet e kësaj veture fantastike, por flitet se mund të arrijë vetëm për 3 sekonda nga 0 në 100 km/h.

<
>
makina1-4 makina2-4 makina5-4
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas